KAPITAL_LUDZKI                                                UEEFS_L-kolor

 

 

WYNIKI REKRUTACJI

 

 

W ramach projektu  „Innowacyjne kształcenie zawodowe na potrzeby rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dnia 22.11.2012r Komisja Rekrutacyjna w I etapie zakwalifikowała 65 osób do udziału w projekcie.

 

 

Lista zakwalifikowanych

 

OSOBY, KTÓRE ZOSTAŁY ZAKWALIFIKOWANE MUSZĄ NIEZWŁOCZNIE ZGŁOSIĆ SIĘ PO BIURA PROJEKTU (POK.9) W CELU USTALENIA TERMINU WARSZTATU Z DORADZTWA ZAWODOWEGO, W INNYM PRZYPADKU ZOSTANĄ WYKREŚLONE Z LISTY.

 


 

 

Wsparcie dla uczniów w projekcie obejmuje:

  • dodatkowe praktyki zawodowe u pracodawców
  • doradztwo edukacyjno-zawodowe
  • specjalistyczne kursy zawodowe: Nowoczesne techniki programowania obrabiarek CNC; Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG; Obsługa, konserwacja, remont i montaż urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych i gazowych; Operator wózków widłowych; Programowanie układów sterowania i regulacji w przemyśle; Prawo jazdy kat. B

REKRUTACJA TRWA!

Zapraszamy uczniów klas II, III i IV (Technik Mechanik; Technik Pojazdów Samochodowych; Technik Mechatronik; Elektromechanik, Mechanik Pojazdów Samochodowych). Rekrutacja jest prowadzona w sposób ciągły do wyczerpania limitu miejsc.

 

Wszelkich informacji udziela: Biuro Projektu (pok. nr 9)