1 czerwca miała miejsce niezwykła ogólnopolska impreza promująca czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Na szkolnym boisku zebrali się uczniowie klas I tm1, I ts3, III tm1, III tm2 i ich nauczyciele oraz czytelnicy indywidualni, aby wziąć udział w akcji "Jak nie czytam, jak czytam". O godz. 10 zaczęliśmy wspólne, ciche czytanie przyniesionych książek. W sumie było nas 98 osób.

Pierwsza edycja akcji odbyła się rok temu i wzięło w niej udział ponad 432 tys. osób. Czy pobijemy zeszłoroczny rekord, okaże się po podliczeniu danych z wszystkich sprawozdań.

Dziękujemy za pozytywne nastawienie i energię pomimo paskudnej pogody. Do zobaczenia za rok, mamy nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej.

Akcję zorganizowały Ewa Zyskowska i Agnieszka Godlewska.