2013/2014

images
WARSZATY TRENINGU OSOBISTEGO „Jak stać się liderem?”

             Adekwatna samoocena jest wynikiem realnego wglądu w swoje mocne i słabe strony oraz samoakceptacji. Często słyszymy, czy mówimy o kimś, że jest pewny siebie. Dla wielu osób to określenie kojarzy się z przebojowością, aktywnością, sukcesem. Prawdziwa pewność siebie cechuje ludzi, którzy znają siebie, akceptują swoje zalety, ale i wady. Wyznaczają oni sobie cele, które są w stanie osiągnąć opierając się na swoich mocnych stronach.

Czytaj więcej...

     Rada Rodziców jest samorządowym przedstawicielem rodziców współdziałającym z dyrekcją Zespołu Szkół Mechanicznych CKP Nr 2, Radą Pedagogiczną, organami nadzorującymi szkołę oraz organizacjami i instytucjami, w zakresie realizacji zadań szkoły.

   Szczegółowe zadania i kompetencje Rady Rodziców określone są w Statucie ZSM - CKP Nr 2 w Białymstoku oraz w regulaminie Rady Rodziców. Zasady i tryb przeprowadzania wyborów do Rad Oddziałowych i Rady Rodziców Zespołu Szkół Mechanicznych – CKP Nr 2 w Białymstoku określa ordynacja wyborcza.

Adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Dokumenty:

•   Regulamin Rady Rodziców

•   Ordynacja wyborcza do Rady Rodziców

•   Plan pracy Rady Rodziców 

Zobacz też: skład Rady Rodziców

Czytaj więcej...

   DSC02208 Copy26 czerwca 2014 roku reprezentanci szkoły uczestniczyli w rozgrywanym po raz piąty Biegu im. Rotmistrza Witolda Pileckiego. 

   W kategorii uczniów pierwsze miejsce zajął Mateusz Cichoński, a szóste Albert Kremer. W kategorii nauczycieli zwyciężył Andrzej Nowacki.

Czytaj więcej...

     Obraz 002W ramach cyklicznych spotkań Mechaniak czyta dzieciom, 25 marca 2014 r. bibliotekę szkolną odwiedziła najstarsza grupa dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 29 „Fantazja”. Spotkanie zatytułowane Pani wiosna,  poświęcone było tym razem poezji Ewy Szelburg- Zarembiny. 

      Dzieci wysłuchały wierszyków związanych tematycznie z wiosną, które przeczytali Piotr Dzienis i Adrian Olchowik (uczniowie z kl. II ts3): Marzec siadł u płotu..., Wiosna idzie!, Na zielonej trawie, Ptaszki, Do domu! Do domu!, Kwietniu, miejsce daj!, Z górki na pazurki, Uparty ślimak. Wspólnie zaśpiewaliśmy także kołysankę Idzie niebo ciemną nocą.

Czytaj więcej...

     Obraz 00710 października 2013 r. w szkolnej auli uczniowie naszej szkoły obejrzeli pokaz „Tajemnice iluzji” w wykonaniu pana Aleksandra Tkacza. Iluzjonista zaprezentował takie numery ze swojego repertuaru, jak: wędrujący płomień świecy, zamiana podartej gazety w banknot 100-złotowy, odgadnięcie karty wylosowanej przez jedną z osób z widowni czy latający stolik.

Czytaj więcej...