2012/2013

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

PRZEWODNICZĄCY:

Sebastian Dębowski                                                             klasa 2tm2

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO:

Grzegorz Zaremba                                                               klasa 3tm1

SEKRETARZ:

Anna Średzińska                                                                  klasa 2tm2

Czytaj więcej...

IMG 0847     28 czerwca odbyło sie uroczyste zakończenie roku szkolnego, na którym  podsumowano miniony rok szkolny. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz pracę na rzecz szkoły. 

Czytaj więcej...

       IMG 0823Bezpieczna szkoła to jeden z priorytetów ogłoszonych przez MEN na rok szkolny 2012/2013. Uwieńczeniem Roku Bezpiecznej Szkoły było podsumowanie przez ministerstwo akcji konkursowej „Ja i Ty - bezpieczni w szkole”, której celem było pobudzenie aktywności środowisk szkolnych do podejmowania aktywności w zakresie szeroko pojętej problematyki bezpieczeństwa, przeciwdziałania negatywnym zachowaniom oraz kształtowania właściwych postaw, w tym odpowiedzialności za siebie i innych.

Czytaj więcej...

      Katyn22 czerwca 2013 roku o godz. 11.00 w Zespole Szkół Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament w Białymstoku odbyła się uroczysta gala podsumowania i rozstrzygnięcia I Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu i Smoleńsku.  Wyróżnienie otrzymał Karol Dębowski z kl. I tm2 oraz p. Jan Domagała, który pomógł w przygotowaniach do konkursu. 

Czytaj więcej...

      pulW czerwcu 2012 roku miało miejsce podsumowanie  Konkurs "Żołnierze Wyklęci - Rycerze Niezłomni w walce o niepodległość". 

      I miejsce w kategorii szkół ponadginazjalnych zajął uczeń ZSM Grzegorz Górski. Konkurs zorganizowany został przez białostocki oddział stowarzyszenia Solidarni 2010.

     

Czytaj więcej...