2009/2010

1

18 marca kolejna grupa absolwentów opuściłą mury naszej szkoły. W auli odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uczniowie wyróżniający się w nauce i sporcie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. W imieniu dyrekcji i nauczycieli Pan dyrektor Jędrzej Łucyk pogratulował ukończenia szkoły oraz życzył kontynuacji nauki i powodzenia podczas egzaminów zawodowych.

Czytaj więcej...

125 czerwca odbyła sie uroczystość, podczas której podsumowano miniony rok szkolny. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz pracę na rzecz szkoły. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Czytaj więcej...

    7 czerwca w ramach "Dnia Szkoły bez Przemocy" odbyła się impreza promująca talenty uczniów naszej szkoły pod hasłem "Przez życie z pasją". Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, a także goście z zaprzyjaźnionych szkół.

Czytaj więcej...

    Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów. Do finału III edycji Olimpiady Innowacji Technicznych dla szkół ponadgimnazjalnych zakwalifikowało się ośmiu reprezentantów naszej szkoły. II miejsce w kategorii: P - pomysł techniczny zdobyli Damian Rutkowski i Daniel Wygonowski, którzy pod kierunkiem pana Andrzej Krzymowskiego przygotowali projekt łóżka antyodleżynowego.

Czytaj więcej...

    1 czerwca uczestniczyliśmy w Wiosennej Paradzie Młodych zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w ramach XI Białostockiego Forum Szkół. Uczestnicy przemarszu mieli za zadanie zaprezentować barwnie i z charakterem swoje szkoły. Celem imprezy była integracja dzieci i młodzieży różnych środowisk oraz prezentacja mieszkańcom Białegostoku twórczości młodych artystów.